Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Novinky ze všech uživatelských blogů


Stíny Chrámu

Pro tento článek jsem se rozhodl pro jinou formu, než mívám normálně. Protože psát dva životopisy by bylo nudné, vyberu jen to nejdůležitější a v bodech vám přiblížím tři osoby, které se staly stíny republiky – An’ya Kuro, také známá jako „Dark Woman“ a Tholme, jedi, který přežil svou vlastní smrt. Přečíst článek »

Wrait, 28. Únor 2015 - 17:04Holokron potulného rytíře > Postavy

Rebels- hodnocení a predikce

Zde popisuju jak bude vypadat poslední díl 1 sezóny seriálu rebels, který má být nějaké super finále. A zhodnocení seriálu Rebels. Kdoví zda se to dá vůbec nazývat star wars seriál. Star wars bylo vždy o napětí, dobrodružství a podobně. Ale toto nemá ze star wars nic společného. Přečíst článek »

Dart Wader, 26. Únor 2015 - 18:23Imperial news board > Rebels

Mise na Queytě

Dvojčlánek: Doplňující informace k postavám z druhého článku "Legendy řádu Jedi" Poslední mise, které se zúčastnili byla pro republiku velice důležitá a naléhavost se odrážela i v Síle. Někteří přišli z vůle Rady, jiné na podnět Síly. Přečíst článek »

Legendy řádu Jedi

Tentokrát dvojčlánek. Protože nechci míchat osobnosti a události, zde se dočtete o čtyřech postavách, které se nechaly vést Silou až na samý okraj galaxie, aby se opět sešly na svůj pohřeb. Druhý článek: Mise na Queytě. Přečíst článek »

Wrait, 24. Únor 2015 - 19:07Holokron potulného rytíře > Postavy

Star Wars Rebels Celebration Anaheim Art

Fanoušci, ale i odpůrci seriálu Rebels, zpozorněte! Na veřejnost se dostal nákres pro druhou sezónu Povstalců, kteří budou mít premiéru na Star Wars Celebration Anaheim. Odhaluje to totiž docela zajímavé a podstatné inforcmace (ikdyž zatím nepotvrzené) o výskytu starých známých postav :) Přečíst článek »

Mas Amedda

Další kousek do sbírky životopisů - Pravá ruka kancléře Mas Amedda se zaplet do větší hry než jen politické půtky. Čestný muž, který padl do rukou zla. A stejně dělal vše pro to, aby byla galaxie dobrým místem k životu. Přečíst článek »

Wrait, 22. Únor 2015 - 23:25Holokron potulného rytíře > Postavy

Hádej postavu!/ VIII. díl

Zdravím, jo, zase jsem byl zaneprázdněn... ale i tak řekl jsem si, že tu dlouho nebyla Hádej postavu!, tak jí tady máte :) Takže bez dalších keců, jdeme na to..................... Soudruh Žižka was here... Přečíst článek »

Méně známé SW hry

V tomto článku se chci zmínit o méně známých Star Wars hrách, jak na PC, tak na android, popřípadě o možnosti, jak spustit některé více známé hry na mobilním telefonu :) Většina z nich je neoficiálních a jedná se o fan projekty, ale najde se i pár přímo od LucasArts. Přečíst článek »

Sly Moore

První novoroční článek roku 2015. Začínám zvolna :) Vybral jsem takovou šedou eminenci senátu, abyste poznali, jak šíleně prohnaný Sidious vlastně byl, jak dokázal manipulovat se světem a životy ve svůj prospěch. Přečíst článek »

Vánoční speciál

Po roce je to opět tady. Nastal námi oblíbený čas. Čas Vánoc. Doba, kdy máme náladu se hodit do klidu, doba, kdy máme někomu bližnímu něco věnovat. A proto jsem pro Vás našel absurdní dárky se SW tématiku. Takže pokud by neměl ideu na dárek pro známého SW fanouška, tak tento blog je pro něj věnován. Přečíst článek »

Superzbraně III

Vzhledem k mému minulému článku přináším článek o „věcech“, které by mohly (nebo nemusely) využívat krystalovou technologii. Ze všech superzbraní však jenom vybírám, abyste neříkali, že jsem zapomněl na tamto nebo ono. Každopádně je toho dost a tak jsem si dovolil rozdělit vám to na tři kategorie – Stanice, lodě a jiné. Protože je to ohromné množství informací, vyjde toto jako série tří článků Přečíst článek »

Wrait, 15. Prosinec 2014 - 11:31Holokron potulného rytíře > Technologie

Psychologickej rozbor století numero UNO

Dámové a pánové (jmenuju tu vobě dotčený strany, aby náhodou někdo neřek, že ho diskriminuju a urážím). V tomdlenc blogísku vám vobjasním pravou podstatu článku, kterej byl vedenej jako útok na moji vosobu. Když nějakej random týpek může bejt psychologem, co vodhalí zákoutí mý duše, proč bych nemoh bejt já a vodhalit duši jeho? Přečíst článek »

sithův děda Eda, 14. Prosinec 2014 - 13:22Moralista > (nezařazeno)

Meškanie

Tento článok má uvedomiť čitatelov Osudu Vyvoleného o tom prečo sa mešká s ďalším dielom. A ako sa bude toto dielo uberať. Ale zároveň podá aj informáciu začínajúcim príbehotvorcom o osnove príbehu a že svet Hviezdnych Vojen má svoje lokality, postavy a by bolo vhodné sa držať obdobia v osnove aké si vyberú. Přečíst článek »

Superzbraně II

Vzhledem k mému minulému článku přináším článek o „věcech“, které by mohly (nebo nemusely) využívat krystalovou technologii. Ze všech superzbraní však jenom vybírám, abyste neříkali, že jsem zapomněl na tamto nebo ono. Každopádně je toho dost a tak jsem si dovolil rozdělit vám to na tři kategorie – Stanice, lodě a jiné. Protože je to ohromné množství informací, vyjde toto jako série tří článků. Přečíst článek »

Hádej postavu!/ VII. díl

Zdravím, promiňte za zpoždění, dělal jsem na videu s tématikou SW, které ještě není hotové. Každopádně další díl [i]Hádej postavu[/i] je tu! Pokud budete chtít, tak vám to video ukážu. Ale je to blbost, to Vám říkám rovnou... Přečíst článek »

Star Wars kraťasy: Impérium útočí!

Článek o krátkém Lego filmu Impérium útočí, jeho zhodnocení a zároveň možnost případného nalákání lidí, kteří jej ještě neviděli. Splní Luke nakonec svou misi...? Jaké postavy z nové trilogie ve filmu ještě objeví? Podívejte se na film a zjistěte to! Přečíst článek »

valada06, 2. Prosinec 2014 - 13:50Valadovy SW kecy > Novinky

Zamysli se!/ III. díl

Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Přečíst článek »

Ohlédnutí za KoprConem

Tento článek slouží, jako taková recenze nebo shrnutí Conu, který se každoročně koná v Kopřivnici a jeho hlavním tématem není nic jiného, než vesmír Star Wars :) V článku se budu snažit zaznamenat své postřehy a názory na tuto zajímavou akci. Přečíst článek »

Superzbraně I

Vzhledem k mému minulému článku přináším článek o „věcech“, které by mohly (nebo nemusely) využívat krystalovou technologii. Ze všech superzbraní však jenom vybírám, abyste neříkali, že jsem zapomněl na tamto nebo ono. Každopádně je toho dost a tak jsem si dovolil rozdělit vám to na tři kategorie – Stanice, lodě a jiné. Protože je to ohromné množství informací, vyjde toto jako série tří článků. Přečíst článek »

Krystaly světelných mečů (a nejen mečů)

Krystaly! Kdysi dávno v předaleké galaxii... Dobře, dnes vynecháme historii. Není tak zajímavá a vůbec, mnoho bylo řečeno v předešlém blogu o světelných mečích. Dnes jen krátce o vlastnostech a původu, doufám že si to užijete jako minule :) Přečíst článek »

Wrait, 23. Listopad 2014 - 21:49Holokron potulného rytíře > Technologie