Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Pravidla vedení blogu

Na této stránce se pracuje. Pravidla nejsou aktuální.

  • Blogy jsou určeny výhradně pro články s tématikou Star Wars, ostatní témata musí být schválena předem správcem či adminem.
  • Uživatelé jsou povinni dodržovat základní pravidla slušného chování. Nejsou tolerovány blogy obsahující vulgarismy, osobní útoky či jakýkoliv druh chování porušující základy etiky či netiky.
  • Je zakázáno používat blog pro jakoukoliv nelegální činnost, včetně šíření autorsky chráněných děl či uživatele k této činnosti nabádat.
  • Je zakázáno publikovat obsah bez vlastní přidané hodnoty a přímo kopírovat práce jiných autorů z webu StarWars.cz či jakéhokoliv jiného webu.
  • Jsou zakázány reklamy a odkazy na jiné webové stránky, pokud správce či admin tyto odkazy neschválí nebo není jejich výskyt v těle článku opodstatněný.
  • V případě porušení pravidel bude možné blog či článek blogu smazat bez předchozího upozornění.
  • V případě závažného či opakovaného porušování pravidel bude možné zakázat uživateli tvorbu blogu či uživatelský účet zablokovat bez předchozího upozornění.
  • Pravidla vedení blogu se mohou bez předchozího oznámení měnit. Všichni provozovatelé blogu jsou povinni je pravidelně kontrolovat na k tomu určené stránce. Neznalost pravidel neomlouvá!