Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Pravidla vedení blogu

Na této stránce se pracuje. Pravidla nejsou aktuální.

  • Blogy jsou určeny výhradně pro články s tématikou Star Wars, ostatní témata musí být schválena předem správcem či adminem.
  • Uživatelé jsou povinni dodržovat základní pravidla slušného chování. Nejsou tolerovány blogy obsahující vulgarismy, osobní útoky či jakýkoliv druh chování porušující základy etiky či netiky.
  • Je zakázáno používat blog pro jakoukoliv nelegální činnost, včetně šíření autorsky chráněných děl či uživatele k této činnosti nabádat.
  • Je zakázáno publikovat obsah bez vlastní přidané hodnoty a přímo kopírovat práce jiných autorů z webu StarWars.cz či jakéhokoliv jiného webu.
  • Jsou zakázány reklamy a odkazy na jiné webové stránky, pokud správce či admin tyto odkazy neschválí nebo není jejich výskyt v těle článku opodstatněný.
  • V případě porušení pravidel bude možné blog či článek blogu smazat bez předchozího upozornění.
  • V případě závažného či opakovaného porušování pravidel bude možné zakázat uživateli tvorbu blogu či uživatelský účet zablokovat bez předchozího upozornění.
  • Pravidla vedení blogu se mohou bez předchozího oznámení měnit. Všichni provozovatelé blogu jsou povinni je pravidelně kontrolovat na k tomu určené stránce. Neznalost pravidel neomlouvá!