Zdravím,

k napsání dalšího článku o dalším tématu mě přinutilo hned několik věcí. Jedna z nich je diskuze tady na webu ohledně vzhledů postav v SW: Rebels. A já s nimi, v některých ohledech souhlasím. Rozeberu pár postav, můj názor na jejich vzhledy a zpracování. Nuže, do toho..

Bail OrganaNo, popravdě když jsem na Facebooku zahlédl, jak vypadá Bail v Rebels, tak mi hlavou proběhlo několik věcí. Negativní věci. Sakra! Bylo řečeno, že Rebels převezme grafické zpracování postav podle předlohy z TCW. Kam to ale zmizelo? Stínování je na úrovní... snad žádná úroveň pro toto neexistuje. Oproti Klonovým válkám je to hoodně velký rozdíl. Troufám si říct, že ve zmíněných TCW je si, i přes jisté nedostatky, Bail podobný.
Další věc, kterou bych chtěl u Baila podotknout, je jeho věk. V době, kdy se děj Rebels odehrává, je Bailovi 62 let. 62 let! Tak jak může mít stále tak hnědé vlasy? Aspoň náznak šedin by mohl být znám.

Stormtroopeři a KlonyToto bylo právě téma se zde řešilo, ba možná se teď řeší. Vzhled Stormtrooperů. Jak já to vidím, zase se mi líbí vzhled v TCW. Pomalu mi v hlavě říká: "Designéři postav v Rebels svou práci odflákli." Zcela nepovedená helma vojáků Impéria mě na pohled odpuzuje. Připomíná i to rozteklou svíčku. Oproti klonům z TCW, kde jsou nádherně zpracováni (pokud mají helmu. Obličej mi moc Morrisona nepřipomíná.) Klony jsou na zpracování do animáku lehké téma, oproti postavám s tváří. A designérům se zpracování klonů povedlo. Vypadali celkem věrohodně. Ale stormtroopeři... to je hnus, zrůdnost a ohavnost. Tato tři slova to dokonale vystihují. Proč nevyužili podobný, samozřejmě upravený vzhled klonů pro stormtroopery v Rebels? Proč? Jasně, chápu, že by to někdo mohl brát jako to, že by to "ukradli" TCW. Ale ten vzhled, co udělali? No, napadá mě ještě několik přirovnání, ale ta už nebudu rozebírat.

Co se týče ostatních postav, tak se to taky nepovedlo. Ezra a jeho vlasy. Kdyby si Davy Jones z Pirátů nechal nastřelit chapadla na hlavu, tak by to vypadalo jako zmíněné vlasy Ezry.
Ostatní postavy jakž takž ujdou. Zatím jsme jich moc neviděli. Pokud budu mít zas náladu kritizovat vzhledy, tak rozeberu další.


Abych to nějak shrnul. Vzhledy některých postav z Rebels se mi líbí. Sice si nějaké nevybavuju, ale... zatraceně, žádné mě nenapadají... No nic. Toto je asi konec.

Pokud máte něco, co byste mi chtěli napsat, nějaký souhlas, nesouhlas, cokoliv, napište mi to do komentářů. Budu za to vděčný.