Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Mistr jouda


Obrázek uživatele Mistr jouda
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Mistr jouda
1806
Petr
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 2000 (je mu 23 nebo 24 let)
Další informace: Tak, co bych o sobě řekl. No, jsem velký fanoušek SW, DW, LOTR, IJ a mnohem víc. Baví mě psát blogy, což jde asi poznat podle aktivity tady na webu. Dál mě taky baví kreslit... v počítači. V reálu to je celkem nepovedený...
Uživatelův podpis: "A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.
Na webu je již: 11 let 9 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: gorilag, millenium falcon, Asajj Ventress, comander Wolf, Ondráš, Wedge Antilles, Coudy