Názory mistra, jsou psaný kurzívou, názory druhýho mistra (moje) tučnym písmem.


Po, 12/01/2014 - 22:08
Joudův "prostor" pro jeho myšlenky > ►Zamysli se!


Hned ze začátku bych uved, že samotnej název tohohle vlákna je super. Prostor v uvozovkách, tedy co nám tím básník chtěl vlastně říci? Zamysli se? No heleď, to dělám většinu dne s výjimkou těch minut strávenejch na hajzlu. Tam se věnuju systematickýmu filozofickýmu uvažování.


Zdravím,

chtěl bych napsat svůj názor na diskuzi, kterou nám vytvořil jistý uživatel sithův děda Eda (a to jsem myslel, že mé jméno nikdo nepřekoná.) Napadlo mě, že bych rozebral celou hádku, což díky počtu komentářů bude sakra práce. Ale co, jdeme na to!Heleď, díkec za poklonu, vážně bych nečekal, že se moje jméno bude někomu tak moc líbit. Ale taky cením, jak seš sebekritickej a obětavej. Ty jen a jen kvůli mě totál rozebereš celou tu hustou flame hádku. Gratuluju.

____________________

KAPITOLA 1.
Sithův děda Eda nastupuje

Jednoho, zatím, krásného dne vytvořil na webu nový uživatel sithův děda Eda vlákno s názvem Zajímavej web. V něm píše, jak je tento web na exkrement a že tu mají pravomoce admini. Že mají jisté cenzury. Edo, budu ti tak říkat... vítej na internetu! Admini mají pravomoce od toho, aby drželi uživatele na uzdě. A ty jim za to nadáváš? Co to do háje s tebou je? Jen si na chvíli, třeba jen na minutu představ jak by to tu vypadalo bez adminů. Všude chaos, oplzlosti a další. Takže jo, admini jsou dobrá věc, která udržuje limit normálnosti.Hned v začátku mi mistr vobjasnil fungování webu. Nevopoměl připomenout, že jsme na internetu. K tuté poznámce bych řekl, že tak pozornýho a všímavýho člověka jsem ještě nepotkal. Respekt tobě. Admini jsou rozhodně hustá věc, rozhodně na tomhle webu, kde jejich krutopřísný komenty dostávaj nejvíc lajků bez ohledu na to, vo co go. Neviděl jsem jedinej koment, kde by s borcem někdo nesouhlasil. Pročpak jsem ujetej na lajky? No protože to vyjadřuje připosranost uživatelů, přátelé. Spouta keců, spousta palců a v realitě jste kdo ví co. Stejně jak já. Stejně jak každej na netu. Jenže tadydlenc to vyjadřuje vaši vlezdoprdelovost, přátelé. Společně zrušíte nějakýho tepjka tím, že mu nasázíte X palců dolů, jéééj. Jináč voceňuju ty krutopřísný nadpisy.


____________________
KAPITOLA 2.
Eda vzpomíná

Tákže. Edo, musíme si něco vysvětlit. Palce jsou tady z jednoho prostého důvodu. Něco se ti líbí, palec nahoru. Něco ne, palec dolů. Ostatně, jak Azureta napsala níže.
Dále tam narážíš na větu: "Když se ti to nelíbí, vypadni." No... ona je to vlastně pravda. Když se ti někdo třeba na YouTube nelíbí, tak buď odejdeš a nebo jsi retard a pořád jen píšeš do komentářů, že je to a to. Bravo! To je skvělá odpověď na jeho tvorbu. Super -_-
Jinak dál bez komentáře.V týdle části voceňuju hlavně jedno. Autorovy krutopřísný definice jako vohledně palců nebo "nelíbí, vypadni". Ty ťunto hloupej. Vopravdu si myslíš, že všechno se dá vyřešit jen ignorací? A pokaváď teda jo, proč píšeš tenhle článek a ztrácíš tu čas? Nepáčí se ti můj názor? No tak se vodpáči někam jinam né? Postupuju dle tvý logiky. Dál bez komentáře? Héj vážně?____________________
KAPITOLA 3.
Téma Rebels

U tohoto tématu bych se zastavil. Nihilus ti řekl svůj názor o Rebels a ty s ním se stříkáním do gatí... Co to sakra je za odpověď? Sám jsi zmínil, že jsi dospělák. (pokud tvůj profil nelže, tak ti je 24 nebo 25) A tohle je vyjadřování na úrovni nějakýho malýho minecraft-kida. A k tobě to moc nejde. Dál zase problém s palcema. No comment...Heleď, tuta část mě fakt baví. Nihilus řekl svůj názor. Copak asi myslíš, borče, že jsem řekl já? Svatý slovo? Moje vyjadřování je na úrovni, která tu zřejmě jede, váženej. Víš, když si vzpomenu na ty urážlivý komenty v diskuzi, chováte se naprosto stejně jak já. A máš tucha, proč to dělám? Protože, milej zlatej, chci ukázat, jaký to je z druhý strany. Mám niternou potřebu se tu s váma bavit stejným stylem, jako vy s vostatníma, co vám nevoněj. Nejvíc mě na tomdlenc dostává ten minecraft-kid. Heleď víš vo tom, že třeba Martin Rota hraje Minecraft? Pokaváď teda víš, vo koho se jedná. Sám vo sobě ten argument je hodnej přesně toho kida, kterym jsi mě nazval, pane. "No comment..." vopakuješ se heleď.____________________
KAPITOLA 4.
Medicínka?

Píšeš tu, že si tu vylejváme srdíčka. Ehm... Cos napsal do fóra? Taky vylejvání! Tak nechápu, že nadáváš uživatelům za to, co jsi udělal první. A pak je tu ten problém, na který si stěžuješ. "Kde je ten web...?" Před Rebels, před SW VII. tu byl jakž takž klid. Nebylo nic na rozebírání. Nic, kde by mohla vzniknout hádka. A pak přišli jmenovaní Rebels a už to začalo. Je přirozené, že se dva názory nemusí spojit v jeden. Každý může mít jiný. Je to lidem dáno od přírody. Coudy s Wedgem tady ti dávají otázku, která by mě taky zajímala. Je ti vážně tolik, jak ukazuje profil?Váženej, nikde jsem nepísal, že si nevylejvám srdíčko. To bych se vopakoval z předchozích mejch příspěvků. Pointa nejní v tom, abych si namastil buřtíka, pointa je v něčem jinačím. Jaks pravil, před Rebels tu byl klídek. Heleď a proč asi? No poněvádž některejm lidem se nezamlouvaj. A pročpak se jim nezamlouvaj? Poněvádž je to asi pod nějákou úroveň týhle ságy, né? Heleď jináč zasejc se vopakuješ. Kolik mi je, je to tak nezbytně nutný vědít?____________________
KAPITOLA 5.
Konec?

Tyhle dva komentáře jsem si nechal na konec z několika důvodů. Jsou přesné, vysvětlují situaci. A taky mě už sakra nebaví psát dál důvody tvé neschopnosti.
Zkrátka Sev píše o Off topicu. O adminech, prostě skoro všechno to, co bych ještě dodal. Díky Seve za usnadnění práce ;) To samé GeorgeG. Díky ;)Tákže konec? Oukej, shrnem to. Mojí neschopnosti, pane? Doved jsem během pár blbejch komentů na random webu z anonymního účtu rozflejmit celej web. Doved jsem některý lidi donutit přemejšlet nad tím, co píšou za bullshity a jak je to nepříjemný druhý straně. Doved jsem tebe k napsání tohodlenc hustopřísnýho rozboru, za kterej by se nemusel stydět kdejakej psycholog. Tebe bych, hošane, chtěl mít za psychologa, u tebe by mi stačilo naškrábat pár vět bez nějakýho vyšetřování a určíš mi diagnózu jak vrata.Další komentáře jsem zatím nenašel. Další byly smazány. Aspoň že tak. Byl bych ještě víc naštvanější, než teď.

Každopádně Edo, mohl by ses alespoň někdy zamyslet o tom, co vlastně píšeš? Díky ;)

Pokud najdete nějakou chybu, sorry. Chtěl jsem mu odpovědět ještě aktuálně. Takže u dalšího rageovacího článku... NAZDAR!Na ouplnej závěr jsem si nechal tendlenc doslov. Heleď já se nad tím, co píšu, zamejšlím při psaní toho co píšu. Páč všechno co píšu, má svůj smysl, váženej pane. To cos tu nahrotil ty, je hromádka nějakejch random myšlének, co jsi ve svým rage-stavu vypotil.

Taková votázka na váš všechny a na tebe taky, borče. Co tě vlastně naštvalo na tom mým příspěvku? Mohlo to tobě a vám všem bejt u řitě. Nemuseli jste to řešit. Nemuseli jste psát slohy. Pročpak? Vidíte v tom svoju blbou povahu? Kvůli tomudlenc ty slohy? Morálismus? Co vám vlastně vadí? Jen cirka dva typové to pochopili, což je supér. Zbytku bych vodporučil zamejšlet se nad tím, jak to na vás působí. Jak vás to děsivácky nakrkává.

Tákže děcka. Jakpak se vám zamlouvá můj rozborek, hm?