Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Uživatelský blog

VítejteBlog uživatele Wedge Antilles

Battle of Umbara - Alpenglow

Umbara… Planeta stínů a temnot, na které se odehrávala jedna z nejlepších a nejemotivnějších bitev celých Klonových válek. A nyní jsem na ni udělal fanmade video s hudbou od Nightwish :) Bohužel ho zde musím přidat touto cestou, jelikož přes youtube nefunguje. Přečíst článek »

22. Duben 2015 - 13:48Wedgův Datapad > Moje tvorba

Star Wars Rebels Celebration Anaheim Art

Fanoušci, ale i odpůrci seriálu Rebels, zpozorněte! Na veřejnost se dostal nákres pro druhou sezónu Povstalců, kteří budou mít premiéru na Star Wars Celebration Anaheim. Odhaluje to totiž docela zajímavé a podstatné inforcmace (ikdyž zatím nepotvrzené) o výskytu starých známých postav :) Přečíst článek »

24. Únor 2015 - 11:27Wedgův Datapad > Recenze a články

Méně známé SW hry

V tomto článku se chci zmínit o méně známých Star Wars hrách, jak na PC, tak na android, popřípadě o možnosti, jak spustit některé více známé hry na mobilním telefonu :) Většina z nich je neoficiálních a jedná se o fan projekty, ale najde se i pár přímo od LucasArts. Přečíst článek »

7. Leden 2015 - 7:47Wedgův Datapad > Recenze a články

Ohlédnutí za KoprConem

Tento článek slouží, jako taková recenze nebo shrnutí Conu, který se každoročně koná v Kopřivnici a jeho hlavním tématem není nic jiného, než vesmír Star Wars :) V článku se budu snažit zaznamenat své postřehy a názory na tuto zajímavou akci. Přečíst článek »

1. Prosinec 2014 - 17:22Wedgův Datapad > Recenze a články

Survival Craft Sith Fury-Class Interceptor

Fury-Class Interceptor je známá loď ze Star Wars The Old Republic. Používali ji příslušníci Sithského Impéria v době Darth Malguse. Já jsem se ji rozhodl postavit v mobilní hře na způsob Minecraftu. Tak, tady je. Přečíst článek »

15. Březen 2014 - 15:43Wedgův Datapad > Survival Craft