Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Uživatelský blog

Blog uživatelky Ka-Ka-Ka-Kawaii

Ukolébavka

Hajej, dadej, Anakine, ať si matka odpočine. Neřvi už a usni, postel máš luxusní. Spinkej, spinkej, Anakínku, odpoledne dám ti dýmku, zavři oči synáčku, večer ti dám omáčku. Stejně tě pak Qui-Gon vezme, protože je velkej jazzman, hajej, dadej, Anakine, posypu ti chleba kmínem. Palpatine ti život zničí a ani ti nedá liči. Jedie pak vyhladíte, ty a on je nahradíte. Hajej, dadej, Anakine, až vyrosteš, budeš svině. Téměř ságu přežiješ, svýho mistra zabiješ. Přečíst článek »

18. Listopad 2014 - 21:29Expert-Ka > #starwars

Bloggini: Agent Kallus

Teď to bude o Kallusovi- protože začneme Star Wars Rebels a pak teprve další postavy. Jestli vám to nebude vadit trochu si rýpnu, ale nebude to tak strašný. Dejte vědět v komentářích o kom ze SW byste chtěli slyšet můj názor. Přečíst článek »

8. Říjen 2014 - 16:17Expert-Ka > Bloggini

Bloggini: Ezra Bridger

Bloggini je můj nový "pořad". Každý díl bude obsahovat postavu nebo lokaci. Spíše postavy, protože lokace nemají moc směšných zajímavostí. Dathomir je například update Iridonie. Hahaha, všichni se zasmáli. *zakašlu si* Takže užijte si tento blog neboli Bloggini. Přečíst článek »

7. Říjen 2014 - 21:00Expert-Ka > Bloggini

Teorie teček

Webový chat.: místo kde se lidé domlouvají a zakončují věty tečkami, otazníky nebo vykřičníky... Proč zrovna tečky, proč zrovna dvě tečky, tři tečky ? Doktorka Kawaii vám ukáže teorii teček, na kterou sama přišla (nevím proč mluvím v třetí osobě) Přečíst článek »

28. Červen 2014 - 21:50Expert-Ka > #jiné #než #starwars

Jaké je vaše ideální SW jméno pro mistra nebo mistryni jedi ?

V tomhle se dozvíte vaše ideální jméno ve SW pro mistra jedi nebo mistryni jedi. (Nekopíruji Aaylu Securu, tohle je jinačí verze. Kde se dozvíte jméno, ne větu) Na konci je dokonce i bonus- rasa :) Toto je jen vývar mého mozku- mimochodem pokud jste se narodil/a v srpnu- jste Skywalker/ová :) Přečíst článek »

28. Červen 2014 - 14:29Expert-Ka > #starwars