Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Uživatelský blog

Vítejte na mém bloguBlog uživatele Dart Wader

Rebels- hodnocení a predikce

Zde popisuju jak bude vypadat poslední díl 1 sezóny seriálu rebels, který má být nějaké super finále. A zhodnocení seriálu Rebels. Kdoví zda se to dá vůbec nazývat star wars seriál. Star wars bylo vždy o napětí, dobrodružství a podobně. Ale toto nemá ze star wars nic společného. Přečíst článek »

26. Únor 2015 - 18:23Imperial news board > Rebels

Zhodnocení Clone wars

Clone wars skončily tak jsem se rozhodl napsat zhodnocení zbytku 5 série a 6 série, první část po epizodu 13 si můžete přečíst u jejích komentářů. Obsahuje spoilery. Obsahuje zhodnocení 5 a 6 série, celkové zhodnocení a pár dějových chyb, které si myslím, že si tvůrci mohli odpustit. Je to trochu delší počteníčko, ale věřím, že to zvládnete. Přečíst článek »

11. Srpen 2014 - 12:01Imperial news board > Clone wars