Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Uživatelský blog

Vítejte na mém bloguBlog uživatele Dart Wader

Rebels- hodnocení a predikce

Zde popisuju jak bude vypadat poslední díl 1 sezóny seriálu rebels, který má být nějaké super finále. A zhodnocení seriálu Rebels. Kdoví zda se to dá vůbec nazývat star wars seriál. Star wars bylo vždy o napětí, dobrodružství a podobně. Ale toto nemá ze star wars nic společného. Přečíst článek »

26. Únor 2015 - 18:23Imperial news board > Rebels

Zhodnocení Clone wars

Clone wars skončily tak jsem se rozhodl napsat zhodnocení zbytku 5 série a 6 série, první část po epizodu 13 si můžete přečíst u jejích komentářů. Obsahuje spoilery. Obsahuje zhodnocení 5 a 6 série, celkové zhodnocení a pár dějových chyb, které si myslím, že si tvůrci mohli odpustit. Je to trochu delší počteníčko, ale věřím, že to zvládnete. Přečíst článek »

11. Srpen 2014 - 12:01Imperial news board > Clone wars