Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Novinky ze všech uživatelských blogů


Mise na Queytě

Dvojčlánek: Doplňující informace k postavám z druhého článku "Legendy řádu Jedi" Poslední mise, které se zúčastnili byla pro republiku velice důležitá a naléhavost se odrážela i v Síle. Někteří přišli z vůle Rady, jiné na podnět Síly. Přečíst článek »

Legendy řádu Jedi

Tentokrát dvojčlánek. Protože nechci míchat osobnosti a události, zde se dočtete o čtyřech postavách, které se nechaly vést Silou až na samý okraj galaxie, aby se opět sešly na svůj pohřeb. Druhý článek: Mise na Queytě. Přečíst článek »

Wrait, 24. Únor 2015 - 19:07Holokron potulného rytíře > Postavy

Star Wars Rebels Celebration Anaheim Art

Fanoušci, ale i odpůrci seriálu Rebels, zpozorněte! Na veřejnost se dostal nákres pro druhou sezónu Povstalců, kteří budou mít premiéru na Star Wars Celebration Anaheim. Odhaluje to totiž docela zajímavé a podstatné inforcmace (ikdyž zatím nepotvrzené) o výskytu starých známých postav :) Přečíst článek »

Mas Amedda

Další kousek do sbírky životopisů - Pravá ruka kancléře Mas Amedda se zaplet do větší hry než jen politické půtky. Čestný muž, který padl do rukou zla. A stejně dělal vše pro to, aby byla galaxie dobrým místem k životu. Přečíst článek »

Wrait, 22. Únor 2015 - 23:25Holokron potulného rytíře > Postavy

Hádej postavu!/ VIII. díl

Zdravím, jo, zase jsem byl zaneprázdněn... ale i tak řekl jsem si, že tu dlouho nebyla Hádej postavu!, tak jí tady máte :) Takže bez dalších keců, jdeme na to..................... Soudruh Žižka was here... Přečíst článek »

Méně známé SW hry

V tomto článku se chci zmínit o méně známých Star Wars hrách, jak na PC, tak na android, popřípadě o možnosti, jak spustit některé více známé hry na mobilním telefonu :) Většina z nich je neoficiálních a jedná se o fan projekty, ale najde se i pár přímo od LucasArts. Přečíst článek »

Sly Moore

První novoroční článek roku 2015. Začínám zvolna :) Vybral jsem takovou šedou eminenci senátu, abyste poznali, jak šíleně prohnaný Sidious vlastně byl, jak dokázal manipulovat se světem a životy ve svůj prospěch. Přečíst článek »

Vánoční speciál

Po roce je to opět tady. Nastal námi oblíbený čas. Čas Vánoc. Doba, kdy máme náladu se hodit do klidu, doba, kdy máme někomu bližnímu něco věnovat. A proto jsem pro Vás našel absurdní dárky se SW tématiku. Takže pokud by neměl ideu na dárek pro známého SW fanouška, tak tento blog je pro něj věnován. Přečíst článek »

Superzbraně III

Vzhledem k mému minulému článku přináším článek o „věcech“, které by mohly (nebo nemusely) využívat krystalovou technologii. Ze všech superzbraní však jenom vybírám, abyste neříkali, že jsem zapomněl na tamto nebo ono. Každopádně je toho dost a tak jsem si dovolil rozdělit vám to na tři kategorie – Stanice, lodě a jiné. Protože je to ohromné množství informací, vyjde toto jako série tří článků Přečíst článek »

Wrait, 15. Prosinec 2014 - 11:31Holokron potulného rytíře > Technologie

Psychologickej rozbor století numero UNO

Dámové a pánové (jmenuju tu vobě dotčený strany, aby náhodou někdo neřek, že ho diskriminuju a urážím). V tomdlenc blogísku vám vobjasním pravou podstatu článku, kterej byl vedenej jako útok na moji vosobu. Když nějakej random týpek může bejt psychologem, co vodhalí zákoutí mý duše, proč bych nemoh bejt já a vodhalit duši jeho? Přečíst článek »

sithův děda Eda, 14. Prosinec 2014 - 13:22Moralista > (nezařazeno)

Meškanie

Tento článok má uvedomiť čitatelov Osudu Vyvoleného o tom prečo sa mešká s ďalším dielom. A ako sa bude toto dielo uberať. Ale zároveň podá aj informáciu začínajúcim príbehotvorcom o osnove príbehu a že svet Hviezdnych Vojen má svoje lokality, postavy a by bolo vhodné sa držať obdobia v osnove aké si vyberú. Přečíst článek »

Superzbraně II

Vzhledem k mému minulému článku přináším článek o „věcech“, které by mohly (nebo nemusely) využívat krystalovou technologii. Ze všech superzbraní však jenom vybírám, abyste neříkali, že jsem zapomněl na tamto nebo ono. Každopádně je toho dost a tak jsem si dovolil rozdělit vám to na tři kategorie – Stanice, lodě a jiné. Protože je to ohromné množství informací, vyjde toto jako série tří článků. Přečíst článek »

Hádej postavu!/ VII. díl

Zdravím, promiňte za zpoždění, dělal jsem na videu s tématikou SW, které ještě není hotové. Každopádně další díl [i]Hádej postavu[/i] je tu! Pokud budete chtít, tak vám to video ukážu. Ale je to blbost, to Vám říkám rovnou... Přečíst článek »

Star Wars kraťasy: Impérium útočí!

Článek o krátkém Lego filmu Impérium útočí, jeho zhodnocení a zároveň možnost případného nalákání lidí, kteří jej ještě neviděli. Splní Luke nakonec svou misi...? Jaké postavy z nové trilogie ve filmu ještě objeví? Podívejte se na film a zjistěte to! Přečíst článek »

valada06, 2. Prosinec 2014 - 13:50Valadovy SW kecy > Novinky

Zamysli se!/ III. díl

Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Jsem naštvanej... Přečíst článek »

Ohlédnutí za KoprConem

Tento článek slouží, jako taková recenze nebo shrnutí Conu, který se každoročně koná v Kopřivnici a jeho hlavním tématem není nic jiného, než vesmír Star Wars :) V článku se budu snažit zaznamenat své postřehy a názory na tuto zajímavou akci. Přečíst článek »

Superzbraně I

Vzhledem k mému minulému článku přináším článek o „věcech“, které by mohly (nebo nemusely) využívat krystalovou technologii. Ze všech superzbraní však jenom vybírám, abyste neříkali, že jsem zapomněl na tamto nebo ono. Každopádně je toho dost a tak jsem si dovolil rozdělit vám to na tři kategorie – Stanice, lodě a jiné. Protože je to ohromné množství informací, vyjde toto jako série tří článků. Přečíst článek »

Krystaly světelných mečů (a nejen mečů)

Krystaly! Kdysi dávno v předaleké galaxii... Dobře, dnes vynecháme historii. Není tak zajímavá a vůbec, mnoho bylo řečeno v předešlém blogu o světelných mečích. Dnes jen krátce o vlastnostech a původu, doufám že si to užijete jako minule :) Přečíst článek »

Wrait, 23. Listopad 2014 - 21:49Holokron potulného rytíře > Technologie

Hádej postavu!/ VI. díl

Zdar. Další díl je tu. Tento týden námahy ze školy, soukromých situací, nečekaných testů a náhod jsem konečně dnes měl čas na vydání tohoto blogu. Což znamená, že další díl Hádej postavu je tu! Pro ty z Vás, co toto neznají, tak stručně vysvětlím. Já nakreslím siluety, vy hádáte. Jednoduché... :) Přečíst článek »

Ukolébavka

Hajej, dadej, Anakine, ať si matka odpočine. Neřvi už a usni, postel máš luxusní. Spinkej, spinkej, Anakínku, odpoledne dám ti dýmku, zavři oči synáčku, večer ti dám omáčku. Stejně tě pak Qui-Gon vezme, protože je velkej jazzman, hajej, dadej, Anakine, posypu ti chleba kmínem. Palpatine ti život zničí a ani ti nedá liči. Jedie pak vyhladíte, ty a on je nahradíte. Hajej, dadej, Anakine, až vyrosteš, budeš svině. Téměř ságu přežiješ, svýho mistra zabiješ. Přečíst článek »

Ka-Ka-Ka-Kawaii, 18. Listopad 2014 - 21:29Expert-Ka > #starwars